איך לשפר את היחסים עם הילדים?

על מנת לשפר את הקשר עם הילדים, חשוב ליצור מרחב נוח ומתאים עבורם. השלב הראשון בתהליך זה הוא ליצור חלל נקי מבלגן והסחות דעת. זה יעזור לילד להרגיש רגוע מספיק כדי לתקשר עם ההורה. כדי שילדים ירגישו בנוח, ההורים צריכים להיות מסוגלים גם לדבר על רגשותיהם מבלי להרגיש נשפטים או מבקרים. הורים צריכים גם לעשות מאמץ להקשיב ולשאול את ילדם שאלות לגבי מה הם אוהבים ומה הם לא אוהבים כדי שהילד ירגיש שמשומעים אותו.

מכיוון שילדים יותר תפיסתיים ממבוגרים, ההורים צריכים לנסות לא להשתמש בסרקזם מכיוון שיכול להיות להם קשה להבין כשמישהו לא מתכוון למה שהם אומרים במובן המילולי. זה יכול גם להיות קשה עבורם אם ההורים משתמשים במילים מסובכות או מופשטות מדי, מכיוון שלילדים יש טווח קשב קצר יותר מאשר למבוגרים, כך שהם עלולים לא להבין מה אתה מנסה לומר. הורים צריכים גם להימנע מלהשתדל יותר מדי מכיוון שילדים יכולים לדעת מתי ההורים מנסים לעשות דברים מתוך אילוץ.

א.

1. הקשיבו להם והעניקו להם את מלוא תשומת הלב.

2. נסו להבין מה הם מרגישים, ולמה הם מרגישים כך.

3. הפגינו תמיכה ברגשותיהם, גם אם אינכם מסכימים איתם או מבינים אותם במלואם.

4. תן לילדך את ההזדמנות להתבטא ללא שיפוטיות או ביקורת, ומבלי שיפריעו לו או ימהרו אותו בזמן שהם מדברים איתך

ב.

1) היו מקשיבים טובים: הקפידו לתת לילדכם את מלוא תשומת הלב כשהוא מדבר אתכם, ולעולם אל תפריעו לו באמצע משפט

2) תן לו לדעת שהרגשות שלו חשובים: חשוב לילדים לדעת ש הרגשות שלהם תקפים וחשובים לא משנה מה הרגשות האלה עשויים להיות.

3) הציעו תמיכה: ספרו לילדכם שהרגשות שלו הגיוניים (גם אם אינכם מבינים מדוע הוא מרגיש כך), הודיעו לו שהוא לא לבד בזה מצב

אם אתה רוצה לשפר את מערכת היחסים שלך עם ילדים, אז הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא להפסיק להפוך את זה לרחוב חד סטרי. ילדים צריכים להרגיש שמכבדים אותם ושומעים אותם. הם רוצים את תשומת הלב של ההורים שלהם אבל הם גם רוצים שההורה שלהם יקשיב, יבין וידאג למה שהם אומרים.

אתה יכול להתחיל בשאלת אותם שאלות, כמו "איך התנהל בית הספר?" או "מה קרה היום בהפסקה?" במקום פשוט להגיד להם מה אתה חושב שהם צריכים לעשות או איך הם צריכים לפעול.

איך נומרולוגיה יכולה לעזור בתקשורת

בזכות הכרה של החוזקות והחולשות של כל אדם לפי המספר הנומרולוגי שלו, ניתן להבין מהם הצרכים שלו וככה להתאים לו את המסגרת המתאימה ביותר.

ככל שהילד נמצא במסגרת מתאימה ככה הוא במקום נוח יותר והנוחות יוצרת תקשורת פתוחה ונוחה שמובילה לביטחון עצמי עבור הילד שממצה את עצמו.

נומרולוגיה היא תיאוריה של מספרים שניתן להשתמש בה כדי להבין טוב יותר את המשמעות והמשמעות של מילים. בנומרולוגיה, לכל מילה יש מספר הקשור אליה. המספרים הללו משולבים עם האותיות במילה כדי ליצור מה שמכונה "אלפבית". לאחר מכן האלפבית מתורגם למספר שניתן להשתמש בו כדי לחשב תכונות אישיות ומאפיינים שונים של אדם.

השלב הראשון בנומרולוגיה הוא חישוב מספר נתיב החיים שלך שניתן לעשות על ידי חיבור כל הספרות של תאריך הלידה שלך (חודש + יום + שנה). השלב השני הוא חישוב מספר הגורל שלך שניתן לעשות על ידי חיבור כל הספרות של שמך המלא (שם פרטי + ראשי תיבות אמצעית + שם משפחה). לאחר ששני המספרים האלה חושבו, הם מתווספים יחד לקריאה כוללת.

דילוג לתוכן