הוספת אותיות לשם פרטי לפי הנומרולוגיה

נומרולוגיה היא חקר המספרים, המשמעויות שלהם וכיצד הם משמשים להבנת הטבע האנושי.

בנומרולוגיה, לאותיות מסוימות בשם יש יותר כוח מאחרות. האותיות החשובות ביותר לחייו של מישהו הן אלו שבאות קודם בשמו.

הנומרולוגיה של שמך יכולה לומר לך איזה סוג אדם אתה, מהן החוזקות והחולשות שלך, אילו הזדמנויות עשויות לחכות לך ועוד ועוד.

נומרולוגיה היא תרגול עתיק שקיים כבר מאות שנים. זהו חקר המספרים והמשמעויות שלהם בחיים. נומרולוגיה עוזרת לחשוף את האישיות, הכישרונות והפוטנציאל של האדם.

אחת הדרכים שבהן ניתן ליישם נומרולוגיה על שמות היא על ידי הוספת אותיות לשם פרטי על פי הנומרולוגיה. ניתן לעשות זאת מתוך כוונה לאזן את שמו של אדם או להשתמש בו כצורה של ביטוי עצמי.

מערכת המספרים הפופולרית ביותר בשימוש בנומרולוגיה נקראת השיטה הפיתגורית אשר מקצה ערכים מספריים לאותיות בשם על סמך מיקומן באלפבית (1=A=1, 2=B=2, 3=C=3 וכו').

שינוי שם פרטי לפי נומרולוגיה

בעבר השתמשו במדע הנומרולוגיה כדי לחזות את גורלו ואישיותו של האדם. זה קשור לאמונה שלמספרים יש תכונות מיסטיות וניתן להשתמש בהם כדי להבין את האופי האנושי.

בנומרולוגיה, כל אות בשמו של אדם נושאת משמעות מסוימת. לדוגמה, "A" הוא עבור התחלות חדשות, "B" עבור יופי ו-"C" עבור הצלחה. נומרולוגים מאמינים כי על ידי שינוי אות אחת בשמך הפרטי אתה יכול לשנות את מסלול חייך.

נומרולוגיה היא פסאודו-מדע המשתמש במספרים כדי לחזות היבטים של אישיותו ועתידו. זה גם מקצה סוג אישיות על סמך המספרים המשמשים בשמו של האדם.

נומרולוגיה מבוססת על האמונה שלמספרים יש השפעה על גורל האדם. הם מאמינים שלאנשים עם שמות מסוימים יש אישיות שונה בגלל מספר השם שלהם.

האמונה שלמספרים יש השפעה על גורל האדם

מספרים היו חלק מהחברה שלנו במשך זמן רב ותמיד הייתה להם משמעות מסוימת. הם משמשים לספר את השעה, לספור, למדוד ועוד הרבה יותר. מספרים משמשים לעתים קרובות גם בהקשרים דתיים, כמו התנ"ך או בקלפי טארוט.

האמונה שלמספרים יש השפעה על גורלו של אדם רווחת בתרבויות רבות. המספר 666 מזוהה לעתים קרובות עם השטן, והמספר 13 נחשב חסר מזל.

מספרים הם חלק גדול מחיינו ויש להם השפעה עלינו בדרך זו או אחרת. בין אם זה הכתובת שלנו, מספר הטלפון, או אפילו הספרות של מספר הביטוח הלאומי שלנו; אנחנו כל הזמן מוקפים במספרים.

דילוג לתוכן