יחסים במשפחה לפי נומרולוגיה

נומרולוגיה היא תרגול עתיק שקיים כבר מאות שנים.

נומרולוגיה היא גם מערכת המייחסת משמעות למספרים. היא מניחה שיש תבניות ביקום וניתן לראות אותן במספרים. מערכת זו מקצה מספר, או סדרה של מספרים, לכל אות באלפבית, כמו גם למילים ולמושגים. לאחר מכן נומרולוגיה משתמשת במספרים אלו על מנת לחשב את תכונות האישיות של מישהו, כגון האינטליגנציה או היכולת שלו להתמודד עם אחריות.

נומרולוגיה אינה מוגבלת רק למערכות יחסים במשפחות. ניתן ליישם את זה גם על מערכות יחסים אחרות כגון חברויות, שותפויות עסקיות, פרשיות אהבים וכן הלאה.

נומרולוגיה היא חקר המספרים והקשר שלהם לאישיות, התנהגות וגורל של אדם.

בנומרולוגיה, לכל מספר יש משמעות מסוימת. מספר 1 הוא המספר העצמאי ביותר; הוא מסמל את האדם המסופק בעצמו שאינו זקוק לאחרים כדי להרגיש שלם. מספר 2 מסמל אדם רגיש לאנשים אחרים ורוצה הרמוניה במערכות יחסים. מספר 3 מייצג אישיות יצירתית עם כישורי תקשורת מעולים; לעתים קרובות הם להוטים לקחת על עצמם פרויקטים חדשים והם טובים בפתרון בעיות. מספר 4 מייצג יציבות וסדר; הם בדרך כלל אנשים הגיוניים מאוד שיש להם תחושת אחריות חזקה.

מערכות יחסים במשפחה

המשפחה היא חלק חשוב ובלתי נפרד מכל חברה. זה אבן הבניין של כל חברה ובלעדיה, יהיה כאוס. יחסי משפחה הם בדרך כלל מתוחים כאשר לשני בני משפחה או יותר יש דעות שונות לגבי איך לנהל את משק הבית. חילוקי דעות אלו עלולים להוביל למריבות, אשר בתורן עלולות להוביל לתא משפחתי לא מתפקד ולמערכת יחסים פגומה בין בני המשפחה.

חיבור זה יחקור את סוגי היחסים השונים במשפחה, מה המשמעות שלהם וכיצד הם משפיעים זה על זה.

מערכות יחסים במשפחה יכולות להיות קשות. הם כרוכים בהרבה אמון ואהבה. לפעמים, הם יכולים להוות מקור ללחץ ולמתח. אבל, הם גם מקור לתמיכה והבנה.

הדבר החשוב ביותר הוא להיות מסוגלים לתקשר אחד עם השני, גם אם זה קשה לפעמים. אם יש לך בעיות או חששות, דבר עליהם עם בני משפחתך. אתה עלול לגלות שאתה לא לבד במאבקים שלך או שהם עברו את אותם דברים כמו שעברת בעבר ויודעים איך לעזור לך לעבור את זה.

הרעיון של משפחה הוא רעיון שהשתנה באופן דרמטי במהלך השנים. כיום, משפחות מגוונות יותר ממה שהיו אי פעם בעבר. הסיבה לכך היא שבעבר זוגות היו מתחתנים ומביאים ילדים לעולם, מה שבדרך כלל היה אמור לשמר את שם המשפחה. כיום, אנשים יכולים לאמץ ילדים או להתחתן עם מישהו שאינו בן הזוג שלהם ועדיין להיחשב כחלק ממשפחה.

ישנם סוגים רבים ושונים של מערכות יחסים במשפחה. ישנם גם סוגים רבים ושונים של משפחות שקיימות היום. כמה דוגמאות כוללות משפחות גרעיניות, משפחות מסורתיות, משפחות מעורבות ומשקי בית חד הוריים. כל סוגי מערכות היחסים הללו מגיעים עם סט אתגרים משלהם עבור חברים וזרים כאחד.

דילוג לתוכן